13 dienu laika vilnis ir trešais un svarīgākais laika nogrieznis, ko cilvēks neapzināti izmanto. 13 vienību rindās grupējas ne tikai dienas, bet arī 27 dienu (trejdeviņi) un 360 dienu (Zemes gadi) intervāli.

Mēs ejam cauri laiktelpas realitātei izmantojot savu uztveres diapozonu jeb 13 dzimšanas viļņa navālu enerģijas. Pie sava navāla mēs esam pieslēgti patstāvīgi, bet vēl 12 izmantojot atrodoties konkrētos dzīves apstākļos.

1.atslēga – iesākt tēmu (tas ir pionieru vadītājs grupas pārgājienā).

2. – radīt enerģiju kopējai evolūcijai

3. – mācīt strādāt, veidot ritmiku haosā, novērst pretrunas

4. – veidot bāzi, stabilitāti materiālajā pasaulē

5. – izpaust savu individualitāti, manifestēt sevi, pacelties virs pūļa

6. – sadarboties, mijiedarboties, cīnīties ar šķēršļiem

7. – nolīdzsavarot vidi, izpaust nenovēršanību

8. – harmonizēties ar dvēseli, iegūt pašpietiekamību

9. – atrast Dievu un parādīt to citiem

10. – izveidot egregoru vai kalpot tam

11. – ziedoties idejas vai Pasaules Dvēseles labā

12. – kalpot, būt par piemēru citiem Dzīves realizācijā

13. - iedvesmot, motivēt 


Izmantojot šīs 13 efektivitātes atslēgas jeb navālus kas atrodas tām pretī mēs veidojam savas dzīves rakstu. Kaļam savu laimi. 13 dienu dzimšanas vilnis ir kā dzīves ģenerālprogramma. Mūsu navāla pozīcija vilnī izsaka mūsu lomu šai programmā. Galvenajos vilcienos to var nolasīt caur pirmo un beidzamo viļņa dienu. Pirmā un noslēdzošā diena vilnī ir tā dēvētais – labās un kreisās rokas spēks. Tā ir kustība no labās uz kreiso. No tonālu pasaules uz Naguāla pasauli, kas vienmēr atrodas pa kreisi no cilvēka, lai kā viņš pats pagrieztos. Šis fenomens ir uzskatāmi aprakstīts Karlosa Kastanedas darbos.

 Labās un kreisās rokas spēku vislabāk var izprast, ja novieto cilvēka ķermeni tā, ka starp visām viņa locītavām ir vienāds attālums – tad iegūst upura pozīciju uz ziedokļa un cilvēka laika vilni. Tāds ir maiju priesteru noslēpums. Viņu slepenā parole. 

Arī divu cilvēku sinastrijas skatāmas tāpat, kā tekošā viļņa notikumu nozīme. Tā jāskatās caur katra cilvēka personālo pieslēgšanās atslēgu. Tas ir katra cilvēka dzimšanas dienas cipars 13 dienu vilnī. Tā ir atslēga, ar kuru cilvēks atslēdz savu personālo laiktelpas realitāti. Ja esi dzimis 8.viļņa dienā, tad tava laiktelpas atslēga ir 8. Tātad Tu piedalies laiktelpas evolūcijas programmā izmantojot tā „navales” enerģiju, kurš tekošajā laika vilnī atrodas 8. Pozīcijā.

Tieši tāpat ar sinastrijām – Tu ieslēdz citiem cilvēkiem to enerģiju, kura viņu dzimšanas laika vilnī atrodas 8.atslēgas pozīcijā. Ja tavam partnerim ir cita atslēga (piemēram 10), tad viņš ieslēdz to Tava 13 vienību uztveres diapozona „navales”, kurš atrodas 10.atslēgas pozīcijā. Tā arī būs tā enerģija, ko partneris ienes tavā dzīvē. Mēs „nenolasam” viens otru pa tiešo, bet gan caur savas uztveres diapozonu. Caur vienu no 13 „navales”, kas atrodas mūsu dzimšanas viļņa ietvaros. Tamdēļ 13 dienu cikls ir viena no svarīgākajām laika konstantēm. Tas ir enerģiju diapozons, kuru mūsu apziņa izmanto konstruējot savu individuālo realitāti.

 .