Ko mēs spējam reāli atcerēties ?

  Vai savu dzīvi mēs varam atcerēties? Vispār varam uztaisīt tādu totālu „recalling”, lai pārnestos atpakaļ jebkurā savas laiktelpas vietā, vienmēr kad iepatīkas! JĀ,,,protams ir jāpārnesas arī momentos, kuros ir smaga un nepatīkama pieredze. Savādāk nav iespējams „atstrādāt” sevi. Ieraudzīt un saprast, ka pilnīgi uz visu var reaģēt arī SAVĀDĀK. Ziniet, ka tas nemaz nav tik sarežģīti. Vienkārši iesākumā vajag sākt ar pavedieniem. Ar pavedieniem, kas ievedīs Tevi tavā atmiņu kamolā. Par pavedienu var būt jebkas, ko mēs ieseivojam ar maņu orgānu starpniecību – redzētais, dzirdētais, saostais...! Akmens vai sniegs tavā plaukstā. Man piemēram patīk pavedienus atrast caur mūziku, tā ir visvienkāršāk man, jo esmu audiālis. Citam būs savādāk. Taču iespējas paplašināt uztveres diapazonu šādā veidā ir ikvienam! Kad sasniegsi pirmos rezultātus, tad redzēsi, kā tas ir – Dzīvot ar vairākiem atvērtiem logiem un realitātes desktopa. Un nemīziet,,,nu nekaras ekrāns. Viss darbojas vienkārši brīnišķīgi. Pie laba treniņa var pārvērsties par „ceļotāju laikā”!!! Vienkārši ejot pa ielu mēs pārvietojamies tagadnē un pagātnes laikos vienlaicīgi. Un pamazām mums izdosies nonākt pie informācijas, kas ir aiz mūsu piedzimšanas. Aiz "durvīm". Informācijas līnijas arī tur ir palikušas!!!

 Ko mēs spējam atcerēties?!!! Da jebko. Informatīvajā laukā praktiski nekas nepazūd... Tur tas nevar pazust,,,,tas VAR tikai pārvietoties laikā. Tāpēc, ka ir laicīgs,,,pārejošs. Bet TAS ir laikā. Saķer laika pavedienu un uztin,,, un TAS ir tavs. Tajā pat mirklī... Viss... pieredze ir. Es zinu, ko nozīmē tas vai cits aspekts. Ko nozīmē citi cilvēki..! Vispār tas ir mainīgs lielums – cits cilvēks. Ja viņam darbojas laika procesors, kas tur viņu „tekošajā laikā”. Viņš taču mainās visu laiku. Un pankūka!!! Kad to saproti var reāli ieraudzīt „zombijus” jeb cilvēkus bez atmiņas. Drausmīgi – automātiskais režīms, programmē stiprāki informātikas kanāli SMS raidstacijas. Tas, ka viņi uzreiz aizmirst, ko uzzinājuši – tas nenozīmē, ka viņi ir šeit un tagad. Viņi ir sevī... Savā apziņas moduļa programmā. Viena secinājuma vai dzīves skatpunkta komplicētā izvērsumā. Praktiski tur ir tikai VIENS viedoklis par lietu dabu,,, dažādība rodas tikai hormonālā fona svārstību ietekmē. Tad mainās apziņas temperatūra. BET,,,konfigurācija paliek tā pati!!! Nu tā var izkāpt,,, var. Vienkārši izkustinot apziņu.

Kā?!!

Da tā kā izkustina smagu vilciena sastāvu. Lokomotīve IESLĒDZ atpakaļ gaitu. Tā vispirms pagrūž vagonus atpakaļ,,, savādāk tos nebūs iespējams izkustināt. Tā ieslēdz kustības reversu! Cilvēks ieslēdz šādu reversu laikā!!! Viņš pārbīdās atpakaļ... Pieleca!!! Jums pieleca! Kas notiek ar vagoniem, kad lokomotīve brauc atpakaļ... tie sasitoties it kā pārskaitās uz atpakaļ – no tikko pieķēdētā uz beidzamo vagonu sastāvā... 1,2,3,4,5,6,7,8,utt. Kad mēs ieslēdzam reversu TAS PATS notiek ar atmiņu blokiem. Mēs aizgrūžam atmiņu līdz maksimumam un padodam uz priekšu. Pankūka!!! Jums pieleca??? Tā mēs iegrūžam savu pieredzi, un galvenais ENERĢIJU tekošajā laikā. Mēs saskandinām visus vagonus un TAD... tad ieejam šeit un tagad.

 

 .